Tipo

Vyberte si verzi

V této sekci si můžete sestavit automobil přesně podle svých představ. Pro optimální volbu se nejdříve podrobně informujte o daném modelu - o provedeních, motorech i o standardní a doplňkové výbavě.
Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění. Pro vytvoření přesné a závazné kalkulace kontaktujte svého prodejce Fiat.
Nabídka verzí, doplňků, barev a čalounění se může lišit v závislosti na aktuální nabídce nebo dojde-li změně jednotlivých modelů. Pro získání závazné nabídky kontaktujte některého z autorizovaných prodejců Fiat.
Ceníková cena:
285.000 Kč
Sleva:
15.100 Kč
Celková cena po slevě:
269.900 Kč
Standardní výbava:
Linie a styl
Nárazníky v barvě karoserie, Ocelová kola 15'' + pneu 195/65 R15
Komfort a funkční prvky
Automatické otevírání dveří zavazadlového prostoru, Dálkové ovládání centrálního zamykání, Elektricky ovládaná přední okna, Elektrický posilovač řízení, Kit Fix&Go (sada na opravu pneu), Kit pro prašné cesty, Manuálně ovládaná klimatizace s protipylovým filtrem, Mechanicky ovládaná vnější zpětná zrcátka, Senzor venkovní teploty, Třetí zadní opěrka hlavy, Vyhřívané zadní okno, Výškově a osově nastavitelný volant, Výškové nastavení světel, Zadní dělené a sklopné sedadlo 40/60, Zvětšené kotouče předních brzd
Bezpečnost
ABS, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Boční airbagy předních sedadel, ESP (elektronický stabilizační program), zahrnuje ASR, MSR, HBA, Hill Holder a kontrolu proti rozkmitání přívěsu, Okenní airbagy, TPMS - systém aktivního monitorování tlaku v pneumatikách
Audio a telematika
Rádio se vstupy USB a AUX a 4 reproduktory, Zásuvka 12V na středovém tunelu