Doblo Panorama

Vyberte si verzi

V této sekci si můžete sestavit automobil přesně podle svých představ. Pro optimální volbu se nejdříve podrobně informujte o daném modelu - o provedeních, motorech i o standardní a doplňkové výbavě.
Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění. Pro vytvoření přesné a závazné kalkulace kontaktujte svého prodejce Fiat.
Nabídka verzí, doplňků, barev a čalounění se může lišit v závislosti na aktuální nabídce nebo dojde-li změně jednotlivých modelů. Pro získání závazné nabídky kontaktujte některého z autorizovaných prodejců Fiat.
Ceníková cena:
394.900 Kč
Sleva:
59.900 Kč
Celková cena po slevě:
347.000 Kč
Standardní výbava:
Linie a styl
Černé boční ochranné lišty, Kola a pneumatiky 195/60 R16, Specifické kryty kol
Komfort a funkční prvky
Elektricky ovládaná přední okna, Kit Fix and Go - sada na rychlou opravu pneumatik, Mechanicky ovládaná vnější zpětná zrcátka, Nastavení sklonu světel, Odkládací přihrádka nad čelním sklem, Posilovač řízení, Posuvné boční dveře na straně řidiče, Posuvné boční dveře na straně spolujezdce, Sedadlo řidiče s nastavitelným opěradlem, Sedadlo spolujezdce s nastavitelným opěradlem, Senzor venkovní teploty, Uzamykatelné víčko nádrže, Výškově a osově nastavitelný volant, Zadní dělené a sklopné sedadlo 40/60, Zadní výklopné dveře (nahoru) - lift gate
Bezpečnost
Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Bezpečnostní štítek (CZ), Boční airbagy vpředu, ESC + ASR / MSR, HBA a Hill Holder, GSR (Monitoring tlaku v pneu, ukazatel řazení rychlostních stupňů, ESP), Okenní airbagy, Opěrky hlavy na zadních sedadlech, Štítek Fix&Go, Zvětšené kotouče předních brzd
Audio a telematika
Příprava pro rádio (kabely + anténa) a 6 reproduktorů, Zásuvka 12V ve středovém panelu
Pakety
Safety (okenní airbagy, signalizace nezapnutí bezpečnostního pásu zadních sedadel)