Doblò Trekking


Doblò Trekking je ideální odpovědí pro všechny, jež svůj vůz využívají zejména v městském provozu, ale současně chtějí být při svých outdoorových aktivitách schopni zdolat i silnice se špatnou přilnavostí.

To zaručuje hned několik exkluzivních outdooorvých doplňků exteriéru, systém Traction+ a o 10 mm zvýšená světlá výška.

Exteriér

Exteriér vozu je charakteristický boční lištou s logem Trekking, novými 16palcovými litými koly a novým předním a zadním nárazníkem, jako i zvýšenou světlou výškou a ochranným krytem pod motorem. Verze Trekking přináší do řady i nový odstín karoserie bronzové Magnetic.

Interiér

Interiéry se vyznačují hnědým zpracováním, které je pro tuto verzi specifické. Vycházejí z verze Lounge, disponují však několika odlišnostmi. Jde například o specifické barvy, nový přístrojový panel s prvky z eko kůže, nová sedadla v kombinaci textilie a eko kůže s dvojitým prošíváním a nové obložení dveří rovněž z eko kůže.

Traction+

Významným prvkem nového modelu je systém Traction+, inovativní systém kontroly trakce, který zlepšuje schopnosti vozidla na povrchu se špatnou přilnavostí. Toto řešení je výrazně levnější než pohon všech kol, současně ale zajišťuje optimální výkon při rozjezdu.

Verze Trekking je ideální volbou pro aktivní rodiny a skvělým společníkem pro každodenní životní situace. Nabízí flexibilní prostor, který se snadno přizpůsobí jakýmkoliv potřebám.