FIAT 500 Mirror

 

READY TO CONNECT?

 

 

VZRUŠUJÍCÍ, ZÁBAVNÉ TECHNOLOGIE


Fiat 500 Mirror je vybaven systémem UConnect™ se 7" dotykovou obrazovkou v HD rozlišení nabízející nejnovější technologii mirorring (zrcadlení chytrého telefonu na dotykové obrazovce vozu), a to prostřednictvím aplikací Apple CarPlay a Android Auto™.

 


JEŠTĚ NIKDY JSTE SI NEUŽILI VĚTŠÍ ZÁBAVU ZA VOLANTEM

Díky 7" systému UConnect™ můžete během jízdy bezpečně, pomocí hlasového ovládání, telefonovat, odesílat zprávy, hledat nejvhodnější trasu či si vybírat oblíbené skladby pouhým dotekem.
Uchopte kožený volant s tlačítkem pro hlasové ovládání, potěšte oči krásnou barevnou kombinací palubní desky a interiéru a užijte si čas strávený v autě díky infotelematickému systému, prostřednictvím něhož jste stále ve spojení se světem přesně tak, jak to máte rádi.

 

APPLE CARPLAY

Aplikace Apple CarPlay je úžasný způsob, jak lépe a bezpečněji používat váš iPhone v autě. Veškeré hlavní funkce a aplikace telefonu jsou systému CarPlay přizpůsobeny. Na dotykové obrazovce Fiatu 500 Mirror uvidíte navigaci, můžete vytáčet telefonní čísla, číst a odesílat zprávy nebo volit hudbu. Navíc díky hlasovému ovládání Siri zvládnete vše ovládat bezpečně a plně se soustředit na řízení. Samozřejmě je zde možnost použít k ovládání tlačítka na volantu.

ANDROID AUTO™

Fiat 500 Mirror si rovněž rozumí s aplikací Android Auto™, díky níž můžete na dotykové obrazovce vozu snadno a bezpečně používat váš telefon včetně vašich oblíbených aplikací. Displej vašeho telefonu se na dotykové obrazovce 500 Mirror zobrazí v přehledných sekcích připravených pro intuitivní ovládání. Díky Google Maps můžete například sledovat dopravní situaci v reálném čase a pomocí hands-free snadno a bezpečně telefonovat, posílat sms zprávy a přitom nespustit ruce z volantu.

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ NA VOLANTU

Na palubě Fiatu 500 Mirror jste stále ve spojení se světem. Díky hlasovým příkazům můžete váš iPhone nebo chytrý telefon s operačním systémem Android ovládat úplně jednoduše. Stačí jen promluvit.
PŘÍSTROJOVÁ DESKA NABITÁ TECHNOLOGIEMI

500 Mirror spojuje atraktivní design s prvotřídními technologiemi. Příklad? Krásná přístrojová deska v barvě karoserie s integrovaným 7" systémem UConnect™.

 

 SEDADLA

Které provedení si vyberete: červeno-šedé nebo to ve dvou odstínech šedé?

UCONNECT™

Systém UConnect™ 7" HD LIVE je kompatibilní se systémy Apple CarPlay a Android Auto™.
Apple CarPlay umožňuje uživatelům iPhonů přístup k Apple Maps, zprávám, telefonování a Apple Music, a to i prostřednictvím hlasového ovládání (Siri).
Android Auto™ zase umožňuje přístup ke Google Maps™ a Google Play Music™, a to rovněž pomocí hlasových příkazů.

 

DESIGN

 


Futuristický uvnitř, kultovní navenek. Limitovanou edici 500 Mirror si zamilujete ať už ve verzi hatchback nebo cabrio. Jedinečné detaily, jako například loga Mirror na obou středových sloupcích nebo chromovaná zpětná zrcátka s vyhříváním, vás prostě okouzlí.
500 Mirror je v nabídce se 14" ocelovými koly nebo volitelně s 15" litými koly a v pěti barvách karoserie: modré Italia, bílé Gelato, šedé Carrara, černé Vesuvio nebo červené Passione.

 
BEZPEČNOST


Hill Holder
Systém Hill Holder vám usnadní rozjezd do kopce, takže se nemusíte obávat ani těch nejnáročnějších situací.

Airbagy
500 Mirror nabízí v rámci standardní výbavy 7 airbagů (2 přední, 2 boční, 2 okenní a 1 kolenní).

 
MOTORIZACE

1.2 69 k (benzin)

  • Nejvyšší výkon: 51 kW (69 k) při 5500 ot/min
  • Nejvyšší točivý moment: 102 Nm (10,4 kgm) při 3000 ot/min
  • Nejvyšší rychlost: 160 km/h
  • Zrychlení z 0–100 km/h: 12,9 s
  • Spotřeba (l/100 km): Městský provoz: 6,2
  • Mimoměstský provoz: 4,2
  • Kombinovaný provoz: 4,9
  • Emise Co2: 115 g/km